tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Na co zwracać uwagę podczas wyboru szkolenia surfingowego?


Sporty wodne cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych. Mnogość dostępnych aktywności sprawia, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługuje surfing, który polega na poruszaniu się po wodzie na desce i może być uprawiany zarówno na jeziorach, jak i na morzach. Aby dobrze się poczuć w tym sporcie, warto odbyć stosowne szkolenie. Na co zwrócić uwagę, wybierając je?

26-02-2023 EHschool

Jak przebiegają szkolenia surfingowe?


Sporty wodne cieszą się ogromną popularnością. Mimo tego, że wiele z nich w Polsce można uprawiać wyłącznie sezonowo, to pojawia się coraz więcej sympatyków tego rodzaju aktywności. Niektóre z nich wymagają odpowiedniego przygotowania. Mowa tutaj na przykład o surfingu. Jak przebiegają szkolenia surfingowe i dlaczego warto z nich korzystać?

23-02-2023 EHschool

Surfing w Maroko. Najlepsze miejscówki dla wielbicieli wysokich fal


Maroko słynie z ponad 1800 kilometrowych pięknych plaż, ciepłego klimatu i idealnych warunków dla surferów. Na terenie tego państwa można znaleźć zarówno wysokie góry, jak i głębokie doliny, wąwozy czy też rozległe pustynie. Maroko przyciąga nie tylko krajobrazami, ale również bogatą kulturą, architekturą oraz kuchnią. Co ciekawe, w ciągu roku w Maroku jest około 300 słonecznych dni.

10-02-2023 EHschool