tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Co oznaczają poszczególne kolory tras narciarskich?


Pierwszy wyjazd na szlak narciarski może być nieco stresujące. Osoby, które rozpoczynają przygodę z tym sportem, zwykle mają wiele wątpliwości. Właśnie dlatego przed postawieniem pierwszych kroków dobrze zapoznać się z kilkoma podstawowymi zasadami panującymi na stokach. Mowa tutaj przede wszystkim o tym, że znajdują się tam trasy narciarskie i snowboardowe oznaczone różnymi kolorami. Co oznacza każdy z nich?

24-03-2023 EHschool

Dlaczego polski Central Park to ciekawe miejsce na wakeboard?


Wakeboard to ciekawy sport dla osób, które lubią aktywność fizyczną połączoną z nutką adrenaliny. Polega na pływaniu na desce po powierzchni wody przy jednoczesnym trzymaniu się liny, która jest ciągnięta przez wyciąg albo łódź. Aby zapewnić sobie jeszcze więcej wrażeń, warto wybrać wyjątkowe miejsce. Jednym z nich jest polski Central Park. Dlaczego warto się tam wybrać na wakeboard?

17-03-2023 EHschool

Lato na desce i nartach


Spora grupa osób kojarzy lato z wyjazdami do ciepłych krajów lub na morze. Dla innych idealny wakacyjny wyjazd wiąże się z możliwością pojeżdżenia na nartach lub snowboardzie. Jest kilka fantastycznych miejscówek, w których w okresie wakacyjnym dostępne są różne wyciągi i trasy, zadowalające nawet najbardziej wymagających koneserów jazdy na nartach i desce.

12-03-2023 EHschool