tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Pakujemy się na wyjazd narciarski i snowboardowy. Czego nie może zabraknąć?


Zima to okres, w którym wiele osób chętnie uprawia sporty zimowe. Niezależnie od tego, czy planowany jest kolejny wyjazd na stok, czy może będzie to dopiero pierwszy raz, niezbędne jest zabranie ze sobą odpowiednich ubrań, obuwia i akcesoriów. Co trzeba spakować, przygotowując się na wyjazd narciarski lub snowboardowy? Czego nie może zabraknąć w żadnej walizce?

24-04-2023 EHschool

Top 4 najtrudniejsze trasy narciarskie na świecie


Osoby, które wybierają się na obozy snowboardowe czy narciarskie, mają do dyspozycji różne trasy. Poziom ich trudności jest określany trzema kolorami – niebieskim, czerwonym i czarnym. Pierwszy z nich oznacza, że trasa jest najłatwiejsza, więc dobrze się sprawdzi dla osób początkujących i dla dzieci. Fani mocniejszych wrażeń nierzadko poszukują większych wyzwań. Gdzie warto się wybrać w takim przypadku? Jakie są najtrudniejsze trasy na świecie?

15-04-2023 EHschool

Jak prawidłowo obchodzić się z kijkami narciarskimi?


Jazda na nartach to jeden z popularniejszych sportów zimowych. Jednak pierwsze kroki na stoku bywają trudne. Najważniejsze jest zapoznanie się z podstawami poprawnej jazdy. Chodzi tutaj przede wszystkim o prawidłowe obchodzenie się z kijkami narciarskimi. Co trzeba wiedzieć na ten temat? Jakie zasady są istotne?

13-04-2023 EHschool