Snowboard: od hobby do zawodu


Snowboarding to nie tylko ekscytująca forma rekreacji, ale również pasja, którą można przekształcić w zawód. Świat snowboardingu oferuje szereg możliwości rozwoju dla pasjonatów tego sportu. Jeśli marzysz o pracy na stoku i chcesz połączyć swoją miłość do snowboardu z profesjonalnym rozwojem, to Kurs Instruktora Snowboardu SITS jest idealnym wyborem. Ale co to takiego jest SITS i dlaczego warto zainwestować w ten kurs?

29-09-2023 EHschool

Sztuka Freestyle'u w Madonna di Campiglio


Madonna di Campiglio, to nie tylko malownicza miejscowość w sercu Dolomitów, ale również prawdziwy raj dla miłośników freestyle'u. Historia tego sportu w tym regionie jest fascynująca i łączy się z rozwojem infrastruktury oraz inwestycjami w nowoczesne obiekty. W ciągu ostatnich lat, Madonna di Campiglio stała się celem podróży dla entuzjastów ekstremalnych sportów zimowych i miłośników adrenaliny.

26-09-2023 EHschool

Bali: Raj dla surferów i joginów


Kiedy myślimy o Bali, pierwsze co przychodzi nam na myśl to białe piaszczyste plaże, imponujące góry, krystalicznie czysta woda i kultura pełna spokoju i harmonii. Dla wielu ludzi, Bali to nie tylko miejsce na wakacje, to również raj dla surferów i joginów.

12-09-2023 EHschool