Podróże Poza Sezonem: Nieprzerwane Przygody dla Miłośników Aktywności


Koniec sezonu zimowego nie oznacza, że musisz rezygnować z aktywnego trybu życia i pasji do sportów zimowych. Dzięki naszym starannie przygotowanym ofertom, Twoja przygoda może trwać przez cały rok. Oferujemy różnorodne wyjazdy, w tym surf & yoga campy na Bali oraz wakeboardowe przygody w Turcji, które są doskonałą okazją do utrzymania formy, relaksu i odkrywania nowych pasji.

21-02-2024 EHschool

Narciarstwo i snowboarding: prawdy i mity


Narciarstwo i snowboarding od lat cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, budząc wśród entuzjastów sportów zimowych liczne debaty. Pora oddzielić fakty od fikcji i przyjrzeć się niektórym z najczęściej powtarzanych twierdzeń dotyczących tych zimowych dyscyplin.

18-02-2024 EHschool

Bali dla Aktywnych: Surfing, Joga i Więcej Na Twoim Wyjeździe Marzeń


Bali, zwana również Wyspą Bogów, jest bez wątpienia jednym z najbardziej malowniczych miejsc na Ziemi. To raj dla osób aktywnych, poszukujących nie tylko wypoczynku w tropikalnym raju, ale także możliwości rozwoju fizycznego i duchowego. Dzięki swojej unikalnej kulturze, zapierającym dech w piersiach krajobrazom i idealnym warunkom do uprawiania sportów wodnych, Bali stało się idealnym kierunkiem dla miłośników surfingu, jogi i innych aktywności na świeżym powietrzu.

10-02-2024 EHschool

Heliboarding – Odkryj Niezbadane Szczyty


Gdy świat narciarstwa i snowboardingu wydaje się już dobrze znany, heliboarding otwiera nowy rozdział pełen ekscytacji i nieodkrytych możliwości. EH School, zaprasza Cię do zanurzenia się w głębiach tej niezwykłej dyscypliny. Zabierzemy Cię w podróż, gdzie każdy zjazd pisze nową historię i każdy krajobraz maluje niezapomniane wspomnienia.

30-01-2024 EHschool

Pierwsze Kroki na Stoku


Pierwsze Kroki na Stoku

Zaplanowanie pierwszej wyprawy na narty lub snowboard może początkowo wydawać się skomplikowane, ale dzięki właściwemu przygotowaniu stanie się ona ekscytującym doświadczeniem. Oto kilka ważnych porad, które pomogą Ci bezpiecznie rozpocząć przygodę z zimowymi sportami i cieszyć się pierwszymi krokami na stoku.

28-01-2024 EHschool

Heliboarding: Ekstremalna Przygoda w Laponii


Kiedy myślimy o zimowych sportach, często przychodzą nam do głowy górskie stoki pełne narciarzy i snowboardzistów. Jednak istnieje miejsce, gdzie zima ukazuje swoje prawdziwe, dzikie oblicze, nieporównywalne z niczym innym – to Laponia. A w samym sercu tej zimowej krainy, czeka na Ciebie Heliboarding - ekstremalna, niepowtarzalna przygoda, która zmienia zwykłe postrzeganie sportów zimowych.
 

Czar Laponii

Laponia, z jej dzikim, niezakłóconym pięknem, to miejsce, gdzie zima tworzy swoje własne, bajkowe królestwo.
24-01-2024 EHschool

Wakeboard w Turcji – Twoja Przygoda w Hip-Notics Cable Park


Czy kiedykolwiek marzyłeś o wyjątkowej podróży, która łączy Twoją miłość do sportów wodnych z niesamowitymi przygodami? Wyjazd na wakeboard do Hip-Notics Cable Park w Turcji to nie tylko szansa na rozwijanie sportowych umiejętności, ale również okazja do przeżywania niezapomnianych chwil w sercu niesamowitych krajobrazów. Ten wiosenny wyjazd to perfekcyjny sposób na inaugurację sezonu wakeboardowego, pełen emocji i wyjątkowych wrażeń!
12-01-2024 EHschool

Snowboard vs. Narty: Która dyscyplina zimowa jest dla Ciebie?


Zima to magiczny czas, gdy góry stają się areną dla miłośników śniegu, zarówno snowboardzistów, jak i narciarzy. Decyzja między snowboardem a nartami może być trudna, zwłaszcza dla tych, którzy stawiają pierwsze kroki na stoku. W tym artykule rozwiniemy temat, pomagając Ci zdecydować, która forma lepiej pasuje do Twoich preferencji.

1. Technika i nauka

Snowboard

26-12-2023 EHschool

Jak Dobrać Buty Snowboardowe: Przewodnik dla Miłośników Zimowych Sportów


Wybór odpowiednich butów snowboardowych to klucz do komfortu i efektywności na stoku. Zły wybór może zepsuć cały dzień na stoku, dlatego ważne jest, aby dokładnie zrozumieć, jak dobrać idealne buty.

Różne Rodzaje Butów Snowboardowych

Istnieją trzy główne rodzaje butów snowboardowych:

  • Miękkie buty: Idealne dla początkujących i miłośników freestyle'u, zapewniają większą swobodę ruchów i wygodę.

15-12-2023 EHschool