tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
one light studio 0091288 560x416 0
19-07-2017 EHschool

Wiele osób nie ma pomysłu na to, jak spędzić wakacje. Zorganizowane wycieczki są zaplanowane co do minuty i nie pozostawiają czasu na aktywny wypoczynek. Wyjechanie na urlop na własna rękę wiąże się z poświęceniem ogromu czasu na znalezienie ciekawych aktywności w okolicy, a i tak nigdy nie jesteśmy pewni, do jakiej szkoły trafimy. Dlatego warto wziąć sprawy w swoje ręce i zarezerwować sobie wakacje marzeń: obóz sportowy dla dorosłych!

Kto może pojechać?

Odpowiedź jest prosta: każdy! Profesjonalne firmy organizujące tego typu wyjazdy posiadają odpowiednie pakiety i dla rodzin z dziećmi, i dla par, a nawet dla singli. Można wybierać wśród ofert dla początkujących, ale i zaawansowanych sportowców. Każdy znajdzie coś dla siebie. Na obóz można więc pojechać pod kątem nauki nowego sportu, ale również udoskonalać techniki i triki, które się już zna. Dostępne są wyjazdy na narty i snowboard, na kitesurfing, windsurfing czy nawet wakeboarding. Cała zabawa polega na tym, że dorosły może poczuć się jak dziecko na swoim pierwszym obozie. Od rana zaplanowane są aktywności związane z wybranym sportem, a wieczorami – cóż, imprezy, relaks i czas dla siebie.

Co jeszcze daje obóz?

Wyjazd na obóz dla dorosłych ma jeszcze kilka zalet. Po pierwsze, cały czas jeździ się pod czujnym okiem instruktora. Najlepsze szkoły zatrudniają pasjonatów, którzy uwielbiają przekazywać swoją wiedzę. Mamy więc pewność, że będziemy szkoleni przez osobą o dużym doświadczeniu, a czas na naukę wykorzystamy najlepiej jak się da. Nauka wielu rzeczy na własna rękę skutkuje nie raz nabraniem złych, a czasami wręcz niebezpiecznych nawyków. Wybranie zorganizowanego obozu to też pewność, że trafimy do sprawdzonego ośrodka, w którym komfortowo spędzimy czas. Jednak przede wszystkim jest to możliwość poznania ciekawych osób, które tak jak my uwielbiają aktywny wypoczynek i zawarcia przyjaźni na całe życie. Większość dorosłych obozowiczów, którzy spróbowali tej formy odpoczynku pierwszy raz, zapisuje się na kolejne wyjazdy