tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
EH School - szkoła sportów ekstremalnych
26-11-2021 EHschool

Imprezy integracyjne można spotkać nie tylko w firmach, ale również w szkołach czy na uczelniach. Tego rodzaju spotkania pozwalają na poznanie większej grupy osób, co jest niekiedy niemożliwe, jeżeli firma zatrudnia bardzo dużą liczbę osób, lub dany kierunek składa się z wielu studentów i osobnych grup. Integracje pozwalają poznać się od mniej formalnej strony, zawiązać przyjaźnie i zacieśnić wcześniej powstałe więzy.

Dlaczego integracyjny wyjazd na narty jest bardzo dobrym pomysłem?

W zależności od możliwości i preferencji grupy obecnie na rynku istnieje ogrom możliwości i pomysłów na integrację. Jednym z najlepszych pomysłów jest wyjazd na narty. Tego rodzaju wyprawa jest bardzo oryginalnym i ciekawym rozwiązaniem, które dostarczy wszystkim uczestnikom wielu nowych doświadczeń i sporo wspomnień. Tego rodzaju wyjazdy integracyjne, zorganizowane przez profesjonalną firmę będą zapewniać ogrom rozrywek i świetnej zabawy.

Firmy specjalizujące się w takich wyjazdach oferują szkolenia narciarskie dla dorosłych, dzięki czemu każdy uczestnik ma szansę nauczyć się jeździć na nartach lub bardzo popularnym ostatnimi czasie snowboardzie. Tego rodzaju szkolenia są kolejnym powodem, dla którego warto zdecydować się na wyjazd integracyjny w tego rodzaju miejsce. Integracyjne wyjazdy narciarskie pozwalają poznać się wzajemnie pracownikom, a wsparcie podczas wspólnej jazdy mocno zacieśnia więzy.

Tego rodzaju wyjazdy grupowe, poprzez różnego rodzaju zawody w jeździe budzą w pracownikach ducha zespołowego i pozwalają na rozluźnienie. Wspólna jazda na nartach, pomimo panującego chłodu pozwala na ocieplenie relacji pomiędzy pracownikami i szefostwem. Do tego oderwanie się od pracy pozwala każdemu na pokazanie swojej mniej formalnej strony, bliższe poznanie współpracowników oraz nawiązanie przyjaźni. Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu pozwoli pracownikom również zadbać o zdrowie, co również pozytywnie wpłynie na ich samopoczucie.

Wyjazd integracyjny na narty jest świetnym pomysłem dla każdej firmy, która chce, aby jej pracownicy odpoczęli, aktywnie spędzili czas oraz zbliżyli się do siebie. Pracownicy po powrocie z tego rodzaju integracji wracają wypoczęci, zrelaksowani, często z nowymi umiejętnościami, a do tego jeszcze bardziej zgrani, co dobrze rzutuje na ich  pracę.