tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
mateusz szelc onelightstudio 05511 2 560x416
05-09-2017 EHschool

W życiu nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Najwięcej rozterek przyprawiają nam sprawy sercowe, na które czasami nie mamy wpływu. Chociaż każdy z nas ma swój rozsądek, mówi się że „serca nie sługa” i czasami działa w sprzeczności z nim. I chociaż ciężko jest być samemu, bycie singlem to naprawdę nie jest koniec świata. To ogrom nowych możliwości na poznanie ciekawych ludzi, zwiedzenie ciekawych miejsc i zrobienie wielu rzeczy, o których by się nie myślało w ułożonym, spokojnym, pełnym rutyny życiu. Wiele firm wyciąga rękę do samotnych i organizuje wczasy dla singli, na których mogą się oni czuć swobodnie w swoim towarzystwie, nikomu nie musząc tłumaczyć się, dlaczego siedzą przy stoliku w pojedynkę.

A może na sportowo?

Planując wczasy w pojedynkę warto wziąć pod uwagę oferty, w których dana firma zorganizuje nam czas. A może by tak spróbować czegoś nowego i spędzić czas na urlopie aktywnie? Sprawdź, czym jest np. wakeboarding. To młodziutki sport, dostarczający wiele emocji. Nie jest trudny, na poziomie podstawowym nie wymaga specjalnego przygotowania, umiejętności czy predyspozycji. Ale za to perfekcyjnie wpływa na ciało i samopoczucie. Zorientuj się w ofercie firm organizujących obozy sportowe. Często oferują one wczasy dla singli, na których mogą oni nauczyć Cię nowej umiejętności lub doszlifować to, co już potrafią. Oprócz wyjazdu w ciekawe miejsce czeka Cię świetna zabawa, a być może poznanie nowej sympatii na życie.

Co wybrać?

To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jeśli jesteś stworzeniem zdecydowanie wodnym i ciepłolubnym, wybierz wczasy w jakimś ciepłym kraju, z opcją nauki surfigu, kitesurfingu, windsuringu czy wyżej wspomnianego wake’a. Jeśli z kolei wolisz surowe górskie klimaty i nie wyobrażasz sobie spędzenia zimy bez chociażby jednej wizyty na stoku, zdecyduj się raczej na obóz zimowy. Najlepsza opcją jest zapoznanie się z ofertami poszczególnych firm. Być może spróbujesz czegoś kompletnie nowego, o czym w życiu nie słyszałeś? Potraktuj singielski wyjazd jako czas tylko i wyłącznie dla siebie i skup się na fajnej zabawie, zamiast na problemach sercowych, na które często i tak nikt nie ma wpływu.