tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
EH School - szkoła sportów ekstremalnych
16-11-2023 EHschool

Zapraszamy na kolejną edycję naszej zimowej przygody w sercu francuskich Alp - w Les 2 Alpes. To wyjątkowe miejsce, gdzie pasja do sportów zimowych spotyka się z bogactwem francuskiej kultury i muzyki, tworząc idealny balans między aktywnym wypoczynkiem, ekscytującą zabawą i relaksem.

Francja: Kraina Różnorodności i Uroku

Francja, kraj znanym z elegancji, doskonałego jedzenia i bogatej historii, oferuje również niezrównane możliwości dla miłośników sportów zimowych. Francuskie Alpy, z ich malowniczymi krajobrazami i różnorodnością tras, stanowią idealne tło dla naszej przygody. Francuska gościnność, wyśmienita kuchnia oraz lokalne wina dodają wyjazdowi wyjątkowego charakteru.

Les 2 Alpes: Miejsce Idealne dla Miłośników Śniegu

Les 2 Alpes, położone na wysokościach do 3.566 m n.p.m., jest znane z doskonałych warunków śniegowych. Oferuje ponad 230 km tras narciarskich, które zadowolą zarówno początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy oraz snowboardzistów. To idealny wyjazd dla tych, którzy chcą łączyć sport z wyjątkową rozrywką.

Polskie Dni w Alpach: Tradycja Spotyka Nowoczesność

W tym roku kontynuujemy naszą tradycję łączenia sportów zimowych z kulturą muzyczną. DJ WBK, znany z energicznych występów, oraz Augustyn, raper i narciarz freestyle, towarzyszą nam ponownie, zapewniając doskonałą atmosferę zarówno na stokach, jak i poza nimi.

Poza Stokiem: Życie Nocne i Relaks w Les 2 Alpes

Les 2 Alpes to nie tylko wyzwania na stoku, ale też szansa na wspaniałą zabawę wieczorami. Odwiedźcie lokalne bary i restauracje, by poczuć prawdziwego ducha Alp. Po dniu pełnym aktywności, zrelaksujcie się w saunie, jacuzzi, czy przy basenie.

SnowPark: Raj dla Entuzjastów Freestyle'u

Dla miłośników freestyle'u SnowPark w Les 2 Alpes oferuje skocznie, raile, boxy i inne przeszkody. To miejsce, gdzie każdy może podziwiać i doskonalić swoje umiejętności, odpoczywając później w chillout zone z muzyką i grillem.

Francuska Kuchnia: Smaki, które Urozmaicą Twój Wyjazd

Podczas pobytu w Alpach będziesz miał okazję spróbować lokalnych specjałów kuchni francuskiej. Francja słynie z wyśmienitych serów, win i dań, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Warto jednak pamiętać, że podczas pobytu nie oferujemy posiłków. Goście mają do dyspozycji apartamenty z aneksami kuchennymi i mogą skosztować francuskiej kuchni w lokalnych restauracjach miasta.

Kolejna edycja Polskich Dni w Alpach w Les 2 Alpes to niezapomniane doświadczenie, które łączy sport, muzykę i piękno Alp. Przyłącz się do nas i bądź częścią tej wyjątkowej przygody, która na długo pozostanie w Twojej pamięci.