tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1
EH School - szkoła sportów ekstremalnych
08-12-2021 EHschool

Zjazdy rowerowe są jedną z najlepszych propozycji dla fanów Enduro i ekstremalnej jazdy rowerowej. Aktywne spędzanie czasu pozwala na dostarczenie sobie sporej dawki adrenaliny oraz endorfin. Jest to świetna propozycja dla grup lubiących połączenie dobrej zabawy i mocnych wrażeń. Planując ten rodzaj aktywności fizycznej warto wybrać miejsce, w którym zjazdy rowerowe będą ciekawe i dostarczające dużo emocji.

Gdzie najlepiej wybrać się na wakacyjny zjazd rowerowy?

Wakacje są najlepszym okresem na zjazdy rowerowe. Odpowiednia temperatura i suche podłoże dają idealne warunki do ekstremalnej jazdy rowerowej. Tego rodzaju jazdy są świetnym letnim odpowiednikiem wyjazdów na narty i snowboard. Dzięki temu również w ciepłe miesiące można cieszyć się atrakcjami dostarczającymi niezapomnianych wspomnień. Jedną z najlepszych miejscówek zarówno w okresie zimowym, jak i letnim jest Tignes – region Francji, w zimie słynący z najlepszych  i największych miejscówek do zjazdów na nartach i snowboardzie.

Podczas sezonu letniego w tym rejonie można znaleźć świetne miejsca do zjazdów rowerowych. Les Deux Aples, czyli kompleks współtworzony przez Tignes jest miejscem o bardzo zróżnicowanym terenie, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Trasy dopasowane są do osób o różnym poziomie zaawansowania, dzięki czemu każdy, niezależnie od doświadczenia może przeżyć niezapomnianą przygodę i rozwijać swoje umiejętności. Osoby chcące spędzić wakacje z Enduro mają w tym miejscu do wyboru aż 5 dedykowanych tras zjazdowych.

Miejsce to jest zaopatrzone również w stacje do mycia rowerów, co doceni każdy rowerzysta ekstremalny. Podczas tras uczestnicy mają okazję podziwiać przepiękne widoki, ponieważ trasy zaprojektowano tak, aby jak najmniej naruszać naturalny krajobraz. Świetnym pomysłem jest wyjazd zorganizowaną grupą ze specjalistyczną szkołą, organizującą tego rodzaju wyjazdy. Dzięki temu będziemy mieli okazję dotrzeć do najlepszych zjazdów, a do tego zostaną nam zapewnione wszystkie pozostałe elementy jak zakwaterowanie oraz dodatkowe rozrywki.