tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Przedszkole snowboardowe. Zobacz więcej tutaj.

Stworzyliśmy Przedszkole narciarskie z myślą o Was i Waszych dzieciach, a naszych najmłodszych podopiecznych. Kiedy Wasze dzieci znajdują się pod opieką doświadczonych i odpowiedzialnych instruktorów, możecie w tym czasie cieszyć się przygodą, zwiedzając alpejskie ośrodki. Oddając nam swoje dzieci pod opiekę na stoku, obdarzacie nas dużym zaufaniem. Oprócz Waszego zadowolenia i radości maluchów, najważniejsze jest dla nas ich bezpieczeństwo. Dlatego preferujemy małe grupy szkoleniowe 3 – 5 osobowe, każdy z kursantów otrzymuje koszulkę, dzięki której jest bardziej widoczny na stoku. Zajęcia realizowane są podczas naszych wyjazdów z przedszkolem narciarskim w czasie ferii szkolnych w styczniu i w lutym oraz poza feriami, jeżeli uzbiera się grupa zainteresowanych takim szkoleniem.

Najmłodsze dzieci, od 4 do 7 roku życia uczestniczyć będą w zajęciach narciarskich. Dzieci są dzielone na grupy pierwszego dnia zależnie od poziomu umiejętności i wieku. Zajęcia prowadzone są na stoku do południa w godz. 9:00 – 13:00 oraz po przerwie na lunch 13:30-15:00. Koszt 1200 pln za 6 dni zajęć na stoku. Jeżeli Twoje dziecko nie posiada własnego sprzętu snowboardowego, podczas naszych wyjazdów możesz wypożyczyć zestaw deskę, wiązania, buty, kask a narty polecamy wypożyczyć w zaprzyjaźnionej wypożyczalni Xtreme Shop, gdzie dobiorą i przygotują odpwiednio cały sprzęt niezbędny do jazdy. Dzięki temu masz gwarancję, że twoje dziecko jeździ w sprzęcie przystosowanym do swoich możliwości oraz wieku, wzrostu i wagi. Popołudniu prowadzimy gry i zabawy dla najmłodszych oraz warsztaty sportowe, pokazy filmów i zajęcia na śniegu.

Najnowsze

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.