tr?id=1024158011009304&ev=PageView&noscript=1

Obóz narciarski freeride przeznaczony jest dla narciarzy, którzy opanowali podstawowe techniki jazdy na nartach. Freeride polega na zjazdach na dwóch deskach poza wyznaczonymi szlakami narciarskimi. Podczas obozu narciarskiego freeride szkolimy uczestników na różnych poziomach zaawansowania. Proponujemy doskonałą miejscówkę, gdzie można uprawiać freeride na nartach w malowniczym otoczeniu gruzińskiego Kaukazu. Wyjazd na narty do Gudauri w Gruzji dostarczy uczestnikom ekstremalnych i niezapomnianych wrażeń. Organizujemy również obozy narciarskie freeride do Włoch, Francji, Szwajcarii i Austrii. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą wyjazdów!

 

Nauka freeride’u na nartach

Podczas naszych obozów możesz rozpocząć profesjonalną naukę freeride’u na nartach pod okiem doświadczonych instruktorów. Nauczymy Cię zasad bezpiecznej jazdy poza szlakami narciarskimi, z towarzyszącymi naturalnymi przeszkodami górskiego terenu. Z nami możesz skutecznie doskonalić techniki zjazdów na nartach freeride. Organizujemy również obozy narciarskie z nauką jazdy freestyle. Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi terminami freestyle camp. Wyjazd jest doskonałą okazją do rozwijania umiejętności freestyle’u zjazdowego!

Najnowsze

Obecnie nie mamy żadnych nadchodzących wyjazdów. Zostaw nam swój adres e-mail i wyślij zapytanie a my poinformujemy Cię o planowanych w przyszłości wyjazdach lub zaproponujemy równie fajny i alternatywny wyjazd.